Агрофід


Про компанію:

ТОВ «Агрофід» – провідний імпортер та дистриб’ютор в комбікормовій промисловості і один з визначних європейських постачальників високоякісних преміксів та кормових добавок. Ця угорська група реалізує свою продукцію в межах України та постачає в 20 інших країн Європи, Близького Сходу та Північної Африки. До складу групи компаній Agrofeed Group, крім Agrofeed Ltd, входять такі компанії: українське ТОВ «Агрофід Україна», угорські «Vivafarm» та «Vivagen», білоруське ТОВ «Агрофід Русь».

В компанії задіяні більш ніж 400 працівників. Динамічний розвиток та досягнуті результати компанії, а також успіх їхніх партнерів були б неможливими без професійних навичок та відданості праці менеджерів та працівників ТОВ «Агрофід».

Якісна сировина, контрольована якість виробництва, виняткова професійна діяльність, оперативні консультації, регулярні зустрічі та тренінги партнерів, публікації професійних періодичних видань та спеціальних матеріалів – це все забезпечило виведення компанії на найвищий рівень.

Компанія «Ардента» виконала замовлення та підготувала документацію з трансфертного ціноутворення для ТОВ «Агрофід». Ми обґрунтували ціни за принципом «витягнутої руки», використавши метод ціни перепродажу. Плідна співпраця стала позитивним досвідом для обох компаній. В особі ТОВ «Агрофід» Компанія «Ардента» отримала ще одного вдячного клієнта.


Наші відкриття в процесі роботи

Україна є одним із світових лідерів із виробництва зерна, проте премікси та кормові добавки здебільше імпортує.


Реалізовані методологічні підходи

При застосуванні методу «витрати плюс» ми проаналізували валову рентабельність собівартості в межах внутрішніх зіставних операцій Контрагента (материнської компанії замовника).


Виконані проекти:

Показано один результат