ВІДГУКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Рівень якості роботи ТОВ “Ардента” – це зразок того, до чого повинні прагнути компанії, які надають послуги в галузі трансфертного ціноутворення.

Юлія Діденко 

Головний бухгалтер ТОВ "Альфа-Лізинг Україна"

Стислі терміни для підготовки документації з ТЦУ і великий обсяг робіт не знижують якість послуг ТОВ “Ардента”.

Наталія Бондарчук

Головний бухгалтер ТОВ "Клiнiка "Надiя"

Один раз скориставшись сервісом ТОВ “Ардента”, наша компанія стала його постійним клієнтом і рекомендуємо іншим.

Ірина Жура

Головний бухгалтер ТОВ "Грейд-Плюс"

Перший раз зустрічаю таких відповідальних людей, ви роз’яснюєте, радите, подобається підтримка, допомога, консультація. Будемо рекомендувати тільки вас.

Марина Тертицька

Фінансовий директор ТОВ "Укролія"

Довольны на 100%, понравился подход ваших сотрудников, высокий уровень профессионализма, с вами удобно работать.

Сергій Морозов

Головний бухгалтер ТД "Таврія"

Я хочу висловити щиру подяку і задоволення від співпраці з Вами. Сподіваюся, що наша співпраця буде і далі здійснюватися на тому ж високому рівні якості та надійності.

Наталія Гальченко

Головний бухгалтер ТОВ "Укролія"

Задоволена на 100%, буду радити компанію “Ардента” як надійного партнера. Хочу відзначити високий рівень кваліфікації спеціалістів, якісну та дуже ґрунтовну документацію.

Олена Мальцева

Головний бухгалтер ТОВ "УТК ХИМАЛЬЯНС"

Співпраця з компанією “Ардента” стала позитивним досвідом для нас. Ми задоволені виконаною роботою, результатом якої став чудовий звіт. Будемо співпрацювати й надалі.

Яна Розпутня

Проектний менеджер ТОВ «БРОВАФАРМА»

По результатам сотрудничества могу сказать – было приятно поработать с понимающим человеком. 

Дмитро Ароцкер

Фінансовий директор ТОВ ТРЦ «Лавина»

Вдячна Вашим талановитим співробітникам за титанічну працю. Все зрозуміло і чітко. Ми в захваті від виконаної Вами роботи та від рівня вашого професіоналізму. 

Тетяна Омельченко

Головний бухгалтер ТОВ ТРЦ «Лавина»

Висока кваліфікація спеціалаістів, швидко реагували на всі питання, що виникали в процесі робіт над проектом. Рекомендуємо Компанію “Ардента”, як експертів з питань трансфертного ціноутворення.

Кушнір Людмила Анатоліївна

Головний бухгалтер ПП «Діоніс»

Приємно працювати з кваліфікованими спеціалістами Компанії «Ардента». Дякуємо їм за індивідуальний підхід: прорахувавши різні варіанти, вони обрали найкращий для нас.  

Недовіс Анатолій Миколайович

Головний бухгалтер ТОВ "Шамраївський Цукор"

Отримавши запит від податкової, ми звернулися до Компанії «Ардента». Всі наші сумніви розвіяли приємне спілкування та професійний підхід фахівців. Дякуємо за оперативність та добросовісне відношення.

Сіроноженко Наталія Іванівна

Головний бухгалтер ТОВ «Дніпрокераміка»

Дуже задоволені роботою фахівців Компанії «Ардента». Хочеться відзначити вашу комунікабельність, простоту в спілкуванні та оперативність виконання проекту.

Додончук Олександр Володимирович

Головний бухгалтер ТОВ «Літинський молзавод»​
Переглядаючи документацію, розумієш, що кваліфікація спеціалістів відповідного рівня. Всі обґрунтування зважені, логічні, нічого не треба вигадувати – все так, як має бути.

Селінков Сергій

Фінансовий директор ТОВ «Сесвандерхаве-Україна»

Работа была комфортной, спокойной и уравновешенной. Получился конструктивный диалог – были и споры, и доводы. Все замечания принимались. Мне было интересно.

Андрієвська Ляйля Равільєвна

Головний бухгалтер ТОВ «Імпорт-Офіс Україна»

Дякую співробітникам Компанії «Ардента» за оперативність реакції, компетентні та чіткі відповіді. Отриманий пакет документації приємно здивував.

Іванюк Олена

Головний бухгалтер ТОВ «Юнайс»​

Дуже задоволений виконаним проектом. Не маю жодних питань ані до кваліфікації спеціалістів, ані до термінів виконання. Мені було дуже зручно співпрацювати.

Іван Косик

Економіст СП ТОВ "МОДЕРН-ЕКСПО"

Незважаючи на специфічність задачі, було повне взаєморозуміння, конкретність та швидкість. Фахівці Компанії «Ардента» впорались швидше запланованого терміну. Молодці!

Василенко Лілія Петрівна

Головний бухгалтер ТОВ "К.А.Н."

Всем доволен, очень оперативно сработали.  Расширяйте спектр услуг – будем с удовольствием заказывать.

Виктор Зимин

Фінансовый директор ТОВ "Фірма "Каскад​"

Сотрудничать с Компанией «Ардента» было достаточно удобно. Специалисты придерживаются определенного алгоритма работы. Все процессы происходят быстро, четко, лаконично и грамотно.

Олена Валеріївна

Головний бухгалтер ТОВ НВЦ "АНТЕЙ ЛТД"

В работе Компании «Ардента» меня все устраивало: не было спешки, нас не ограничивали в сроках и все шло своим чередом к логичному финалу. Я очень рада, что у меня появились контакты компании.

Вильданова Елена Владимировна

Головний бухгалтер ТОВ "ТФ-К"

Получив запрос от ДПС, обратились к Компании «Ардента». Командой специалистов была проделана огромная работа. Информация подана доступно, а отношение было культурным и вежливым.  

Гуменюк Наталья Николаевна

Головний бухгалтер ТОВ "Альянс Поліграф"

Благодаря высокой квалификации специалистов получили качественную документацию. Немного затянулись сроки реализации проекта в связи з необходимостью подготовки специфичных данных, но в целом сотрудничеством с Компанией «Ардента» довольны.

Комаров Володимир

Фінансовий директор ТОВ "АТ ДИСТРИБ'ЮШІН"

Очікувала, що буде складно і треба буде виконувати додаткову роботу, але виявилося, що потрібні були лише звіти, які неважко сформувати. Від співпраці маю тільки приємні враження.

Віролайнен Маргарита Вікторівна

Головний бухгалтер ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ТІСКО УКРАЇНА"

Дуже задоволена співпрацею з Компанією «Ардента», яка оперативно та якісно реалізувала проект за прийнятною ціною. Бонусом для нас стали рекомендації фахівців по мінімізації ризиків.

Яна Шевченко

Головний бухгалтер ТОВ "АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА"

Мы всем довольны, претензий нет ни к компетенции, ни к обратной связи. Специалисты Компании «Ардента» корректны и терпеливы, хорошо ориентируются в вопросах ТЦО.

Ірина Шпира

Головний бухгалтер ТОВ "Торговий Дім "Промінь"

Я дуже рада тому, що фахівці Компанії «Ардента» знайшли нас та запропонували свою допомогу. Вони прекрасно спрацювали, компетентно відповідали. Я постійно відчувала підтримку з їх сторони.

Ольга Антонівна Дяченко

Головний бухгалтер ТОВ "СТАМАР-КРОКУС"

Сотрудники Компании «Ардента» очень внимательно относятся к клиентам. Специалисты компании – отзывчивые и понимающие люди. Было комфортно и приятно работать.

Даніліна Юлія

Головний бухгалтер ТОВ "Торговий Дім "Агрохімпром"

Співробітники Компанії «Ардента» спрацювали добре. Поставлене завдання виконане вчасно, до роботи команди зауважень немає. Якщо будуть запитувати, то буду рекомендувати до співпраці.

Долинна Людмила Петрівна

Головний бухгалтер ТОВ "Укрвет"

Взаимодействие с командой Компании «Ардента» основывалось на общении. Ее сотрудники – достойные люди: звонили, искали информацию. Руководство компании пошло навстречу и сделало скидки. 

Стефаненко Людмила

Головний бухгалтер ПП "Геліос-Ван"

Мені порекомендували Компанію «Ардента» до співпраці і я задоволена нашою взаємодією. Навіть якщо будуть виникати питання щодо цього проекту в майбутньому, я знаю, що можу завжди звернутися і мені не відмовлять.

Моісєєва Ганна

Головний бухгалтер ПП "Дорс Україна"

Свои обязательства Компания «Ардента» выполнила в оговоренные сроки. Замечаний к работе специалистов нет.

Машковська Олена

Головний бухгалтер ТОВ "Софтенжі Україна"

Несмотря на то, что требовалось предоставить большой объем информации, никаких неудобств при взаемодействии с сотрудниками Компании «Ардента» мы не испытали. Специалисты содействовали нам во всем. 

Головний бухгалтер ПрАТ "Азовкабель"

НАШІ КЛІЄНТИ

БЕЗПЛАТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Заповніть контактну форму та отримайте консультацію
провідних фахівців