Карпатнафтохім


«Карпатнафтохім» – це складне високотехнологічне підприємство, де виробництва працюють в єдиній технологічній схемі, яка поєднує дев’ять різних напрямків. З 2004 року Товариство, єдиним учасником якого є компанія KARPATY CHEMICAL B.V. з Нідерландів, успішно функціонує та забезпечує безперервність виробничих процесів.

ТОВ “Карпатнафтохім” – високорозвинений господарський комплекс з виробництва нафтохімічної та хімічної продукції. Це єдиний в Україні виробник етилену, пропілену, бензолу, фракції С9, поліетилену, а також каустичної соди і полівінілхлориду суспензійного. Останні є новою продукцією підприємства. Виробництво продукції здійснюється відповідно до міжнародних інтегрованих стандартів управління ISO 9001, ISO 14001, ОНSАS 18001.

Розгалужена мережа автомобільних доріг і залізничних колій, близька відстань до кордонів з Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною, наявність етиленопроводу між ТОВ “Карпатнафтохім” і Тисайським хімічним комбінатом в Угорщині – все це створює вигідні передумови для інтеграції підприємства в Європейську виробничу і торгівельну діяльність.

ТОВ «Карпатнафтохім» звернулось до Компанії «Ардента» із замовленням з підготовки документації з трансфертного ціноутворення для операцій з нерезидентами за декілька років. Визначивши оптимальний підхід, фахівці Компанії «Ардента» здійснили обґрунтування цін за принципом «витягнутої руки». Для цього було використано переважно перший метод – порівняльної неконтрольованої ціни. Для деяких операцій використовувалась комбінація цього методу з методом “витрати плюс”.

Проект з підготовки документації з трансфертного ціноутворення був успішно реалізований у необхідні терміни. Добросовісне та якісне виконання зобов’язань з боку обох компаній стало підставою для подальшого розвитку співпраці між ТОВ «Карпатнафтохім» та Компанією «Ардента».


Виконані проекти

Показано один результат