Арселор Міттал

“Дуже задоволена співпрацею з Компанією «Ардента», яка оперативно та якісно реалізувала проект за прийнятною ціною. Бонусом для нас стали рекомендації фахівців по мінімізації ризиків.”

Яна Шевченко

Головний бухгалтер ТОВ «АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА»

Про компанію

Компанія «АрселорМіттал Пекеджинг Україна» (ArcelorMittal Packaging Ukraine) спеціалізується на виробництві і реалізації сталевої продукції будівельного, промислового і господарського призначення. Компанія продає власну продукцію, а також товари, вироблені іншими підприємствами групи АрселорМіттал в Україні та за кордоном. До складу групи в Україні входить також провідне металургійне підприємство АрселорМіттал Кривий ріг (Криворіжсталь Україна).

Асортимент виробів підприємства націлений на споживачів з різних секторів економіки. Компанія виробляє такі види продукції, як листова оцинкована сталь, листова сталь із полімерним покриттям, холоднокатана і гарячекатана листова сталь у листах та рулонах, жерсть та сталева арматура. «АрселорМіттал Пекеджинг Україна» займає перші позиції за якістю своєї продукції, надійністю та рівнем обслуговування клієнтів.


Рекомендація


Виконані проекти

Показано один результат