МЦ Баухемi


Про компанію

Продукція та технології компанії «MC-Bauchemie» являють собою системи, призначені для комплексного вирішення будівельних задач від проектування і будівництва до оздоблення, захисту і ремонту будівель та приміщень.

Група компаній MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG налічує понад 2500 співробітників і здійснює свою діяльність у більш ніж 40 країнах світу. Заснована понад 50 років тому, компанія зробила собі ім’я в розробці передових рішень в галузі обробки бетону і будівельного та технічного обслуговування.

Географія діяльності компанії визначає необхідність використання послуг фахівців в сфері трансфертного ціноутворення. Компанія «Ардента» якісно та оперативно виконала необхідний об’єм робіт. Спеціалістами компанії було підготовалено всю необхідну документацію з трансфертного ціноутворення за декілька періодів. Обґрунтування цін за принципом «витягнутої руки» здійснювалось за чотирма методами – порівняльної неконтрольованої ціни, ціни перепродажу, «витрати плюс» та методом чистого прибутку від операцій.

Схвальні відгуки співробітників компанії «MC-Bauchemie» свідчать про високий рівень задоволеності результатами реалізованого проекту. Завдяки якісному виконанню поставлених завдань та дотриманню встановлених термінів, між Компаніями «Ардента» та «MC-Bauchemie» стала можливою довгострокова співпраця.


Виконані проекти

Показано один результат