Бровафарма

 

« Співпраця з компанією “Ардента” стала позитивним досвідом для нас. Ми задоволені виконаною роботою, результатом якої став чудовий звіт. Будемо співпрацювати й надалі. »

Яна Розпутня

Проектний менеджер ТОВ «БРОВАФАРМА»

Про компанію

Компанія «Бровафарма» була створена у 1992 р. за участю німецьких інвесторів. На сьогодні підприємство є абсолютним лідером на ринку України за кількістю зареєстрованих продуктів та має 40 патентів.

ТОВ «Бровафарма» гарантує якість та безпеку ветпрепаратів. Асортимент продукції підприємства налічує більше 130 найменувань лікарських засобів для ветеринарії різних хіміотерапевтичних груп. Виготовлення ветпрепаратів здійснюється відповідно до європейських стандартів GMP, а. система управління якістю – згідно з ДСТУ ISO 9001:2015.

Відповідно, компанія має широку збутову мережу: її продукцію представлено на ринках 18 країн, а також має розгалужену мережу постійних постачальників сировини для виробництва препаратів, якість продукції яких також підтверджена і додатково перевіряється в Україні.

Компанія «Ардента» реалізувала проект з обґрунтування цін для ТОВ «Бровафарма» для операцій з поставки сировини для виробництва продукції підприємства. Для цього ми використали метод чистого прибутку з показником рентабельності «чиста рентабельність». Якісне та своєчасне виконання проекту Компанією «Ардента» забезпечило лояльність та схвальні відгуки ТОВ «Бровафарма».


Рекомендація


Виконані проекти:

Відображаються усі з 2 результатів