Енергоресурс-Інвест


Про компанію

Корпорація «Енергоресурс-інвест» – відомий в усьому світі виробник обладнання для систем водопостачання, водовідведення та теплопостачання, здійснює реконструкції та модернізації, надає послуги проектування і монтажу.

Корпорація «Енергоресурс-інвест» має багаторічний досвід комплексного виконання робіт «під ключ» з будівництва централізованих, локальних і об’єктних систем теплопостачання, водопостачання та каналізації.

Корпорація «Енергоресурс-інвест» реалізує більше 30 проектів в рік з проектування (модернізації, аудиту, додаткових послуг). Додатково, щорічно здійснюється монтаж понад 50 об’єктів (напрями: будівництво, монтаж, реконструкція).

Корпорації «Енергоресурс-інвест» здійснює експорт до дев’яти країн світу. Постачає продукцію до Польщі, Молдови, Росії, Білорусі, Казахстану, Голландії, Великої Британії, Румунії, Болгарії.

Спеціалісти Компанії «Ардента» отримали замовлення від Корпорації «Енергоресурс-інвест» на підготовку документації з трансфертного ціноутворення. З огляду на сутність операцій (експорт продукції), аналіз в межах документації здійсннювався за допомогою методу «витрати плюс» з дотриманням необхідних підходів щодо групування операцій, врахування умов поставки та платежів, обсягу операційі тощо.

Успішне виконання замовлення, якість складеної документації стали основою для розвитку подальшої співпраці сторін.


Наші проекти

Показано один результат