Геос Констракшн

 


Про компанію:

 

ТОВ «ГЕОС КОНСТРАКШН» працює на ринку будівництва вітрових електростанцій. Компанія спеціалізується на виконанні проектів з будівництва вітрових електростанцій по всій Україні. Компанія є учасником групи FairWind.

FairWind є провідним світовим постачальником комплексних рішень для встановлення, обслуговування та відновлення наземних і морських вітряних електростанцій. Штаб-квартира компанії знаходиться в Вайле, Данія, а офіси розташовані на всіх континентах, у Штеттін, Польща знаходиться основний технічний центр. Завдяки своїй глобальній присутності та можливостям FairWind є стратегічним партнером і постачальником для виробників вітрових турбін у понад 40 країнах.

В Україні компанія використовує глобальні ноу-хау у поєднанні з можливостями місцевого рівня витрат, що дозволяє компанії швидко та за прийнятну ціну надавати якісні рішення для задоволення потреб споживачів.


Наші відкриття в процесі роботи

Інвестиції на ринку гідроенергетики були вигідним вкладенням до 2019 р. через використання зелених тарифів. Більшість ринку контролюється українськими бізнес-групами, при тому що широко використовується імпортоване обладнання.


Реалізовані методологічні підходи

Платник податків надає унікальні послуги і складно було шукати зіставні компанії, для пошуку ми обгрунтували можливість вибору компаній з суміжних сегментів, зважаючи на схожість ланцюгу створення вартості та схожий рівень рентабельності на ринку.


Виконані проекти

Відображаються усі з 2 результатів