ТРЦ Лавина


“По результатам сотрудничества могу сказать – было приятно поработать с понимающим человеком.”

Дмитро Ароцкер

Фінансовий директор ТОВ ТРЦ «Лавина»

Вдячна Вашим талановитим співробітникам за титанічну працю. Все зрозуміло і чітко. Ми в захваті від виконаної Вами роботи та від рівня вашого професіоналізму.”

Тетяна Омельченко

Головний бухгалтер ТОВ ТРЦ «Лавина»

Про компанію

ТРЦ «Lavina» – найбільший торгово-розважальний центр України, відкриття якого відбулося взимку 2016 року. Суперрегіональний торгово-розважальний центр знаходиться за 15 км від центру міста та має понад 400 магазинів популярних світових брендів, 13 кінозалів в кінотеатрі «Мультиплекс» та критий тематичний сімейний парк розваг «GALAXY» з екстремальними атракціонами і американськими гірками.

Адміністрація ТРЦ «Lavina Mall» скористалась послугами фахівців з трансфертного ціноутворення Компанії «Ардента». В стислий термін було підготовлено документацію з трансфертного ціноутворення за фінансовими операціями платника податків за методом порівняльної неконтрольованої ціни.

 
В процесі аналізу аналітика Компанії «Ардента» дослідили ринки фінансових послуг і з’ясували, що хоча ринок кредитування та корпоративних облігацій в Україні і стагнує (з кількістю емісій та доступних котирувань, яка впала на порядок за останні 3-5 років), є достатньо зіставних операцій, щоб зробити надійний економічний аналіз та зробити висновки щодо відповідності цін в операціях платників податків принципу «витягнутої руки».


Рекомендація


Виконані проекти:

Відображаються усі з 2 результатів