Наш клієнт: Міжнародний холдинг «Модерн-Експо» – провідний виробник і постачальник торговельного обладнання для рітейлу та складу в Центральній та Східній Європі

Основні напрями діяльності групи компаній «Модерн-Експо» – це виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки.

Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки та якості.

Серед клієнтів «Модерн-Експо» всесвітньо відомі міжнародні та національні рітейлери та виробники товарів FMCG. Операції з нерезидентами визначили необхідність отримання послуг в галузі трансфертного ціноутворення. Холдинг звернувся із замовленням до Компанії «Ардента». Наші фахівці для обґрунтування цін за принципом «витягнутої руки» використали оптимальні варіанти – метод ціни перепродажу (для операцій з імпорту матеріалів) та метод “витрати плюс” (для експорту готової продукції).

Успішне виконання проекту та комфортні умови взаємодії відзначили обидві компанії. Якість виконання замовлення, відповідальність фахівців Компанії «Ардента» стали надійним фундаментом для розвитку співпраці.