Наші клієнти: компанія «Укролія», один з лідерів ринку з виробництва та експорту соняшникової олії

Компанія входить до десяти найбільших виробників соняшникової олії. «Укролія» має два виробничі комплекси і окрім традиційної нерафінованої та рафінованої олії, компанія випускає високоолеїнові та органічні олії, створюючи продукти з доданою цінністю. Продукція компанії «Укролія» представлена торговою маркою традиційної соняшникової олії «Диканька», а також професійною високоолеїновою олією EFFO і органічною соняшниковою під брендом GARNA organica.

За експортом органічної соняшникової олії компанія «Укролія» займає друге місце серед вітчизняних експортерів за підсумком 2019 року, компанія експортує продукцію в понад 50 країн світу.

Компанія « Укролія» у 2019 році звернулась до фахівців Компанії «Ардента» з замовленням, яке передбачало підготовку документації з трансфертного ціноутворення. Для обґрунтування цін за принципом «витягнутої руки» ми використали метод “витрати плюс” з показником валової рентабельності собівартості за внутрішніми зіставними операціями (з врахуванням обсягів операцій, умов поставок та платежів, номенклатури та інших необхідних характеристик операцій). Зараз співпраця перейшла у тривале взаємовигідне співробітництво за низкою послуг для компаній групи “Укролія”.