Інноваційна Корпорація «Енергоресурс-інвест» – передовий виробничо-технічний комплекс – клієнт Компанії «Ардента».

Корпорація – відомий в усьому світі виробник обладнання для систем водопостачання, водовідведення та теплопостачання, здійснює реконструкції та модернізації, надає послуги проектування і монтажу.

Корпорація «Енергоресурс-інвест» має багаторічний досвід комплексного виконання робіт «під ключ» з будівництва централізованих, локальних і об’єктних систем теплопостачання, водопостачання та каналізації. 

Корпорація «Енергоресурс-інвест» реалізує більше 30 проектів в рік з проектування (модернізації, аудиту, додаткових послуг). Додатково, щорічно здійснюється монтаж понад 50 об’єктів (напрями: будівництво, монтаж, реконструкція). 

Корпорації «Енергоресурс-інвест» здійснює експорт до дев’яти країн світу. Постачає продукцію до Польщі, Молдови, Росії, Білорусі, Казахстану, Голландії, Великої Британії, Румунії, Болгарії.

Спеціалісти Компанії «Ардента» отримали замовлення від Корпорації «Енергоресурс-інвест» на підготовку документації з трансфертного ціноутворення. З огляду на сутність операцій (експорт продукції), аналіз в межах документації здійсннювався за допомогою методу «витрати плюс» з дотриманням необхідних підходів щодо групування операцій, врахування умов поставки та платежів, обсягу операційі тощо.

Успішне виконання замовлення, якість складеної документації стали основою для розвитку подальшої співпраці сторін.